Turystyka dla każdego

Turystyka dla każdego

Oferta turystyczna to nie tylko sama turystyka. Potrzebujasz zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną, piknik, czy wieczór tematyczny? Zastanawiasz się jak zorganizoawać czas dla swoich gości, bliskich, lub rodziny? A może chcesz przeżyć niezapomianą grę miejską lub terenową, orginalny piknik, lub zobaczyć niespotykany pokaz? Pomożemy Ci w tym.

Chcesz zorganizować oryginalną imprezę integracyjną, piknik czy wieczór nie musisz dłużej się martwić!
Odezwij się do nas, a my pomożemy!
Zorganizujemy Twoją imprezę!

 

  • Imprezy integracyjne
  • Eventy
  • Gry miejskie
  • Gry terenowe
  • Wieczory tematyczne
  • Pikniki
  • Pokazy

 

Integracja
Imprezy integracyjne to wzajemne poznanie swoich mocnych i słabych stron oraz budowanie i wzmacnianie relacji w grupie. Oferujemy gry integracyjne, dobrane odpowiednio pod względem porządku i logiki. W ich trakcie budujemy zespół z ludzi, którzy dopiero co poznali się lub wzmacniamy już istniejące grupy, integrujemy w jedność całą grupę, współpracujemy w grupie i zespołach, pomagamy w lepszej komunikacji, kreujemy pozytywne relacje, umiejętnie rozwiązujemy problemy.

Gry miejskie
Imprezy tego typu pozwalają nie tylko na zapoznanie się z historią danego miasta, ale też na odkrycie jego uroków podczas przygody.  Gry miejskie to połączenie gier fabularnych i terenowych, z odrobiną zagadek logicznych i zadań sprawnościowych. Połączenie to ciekawa mieszanka       zmieniająca szare i nijakie mury miasta scenę, na której rozegra się nasza niecodzienna przygoda. Obudowanie zadań w fabułę dostosowaną do historii, topografii i ciekawostek miasta pozwala w ciekawy i zajmujący sposób przejście z punktu startowego do finałowego gdzie na graczy czeka rozwiązanie zagadki lub skarb.

Gry terenowe
Gry terenowe pozwalają na przeżywanie przygód na łonie natury. Wykorzystujemy teren i jego ciekawą topografię do przeprowadzenia gry opartej na pewnej opowieści – przygodzie. Możemy zorganizować gry zręcznościowe, taktyczne, fabularne, RPG. Jedynym wymogiem jest chęć nauki orientacji w terenie za pomocą mapy lub GPSa. Proponowane gry: geocaching, orientering, gry scenariuszowe, podchody, szukanie skarbu.

Piknik
Pikniki to imprezy plenerowe skierowane do dużych grup. Podczas pikniku nie ma podziału na grupy, a konkurencje (zadania) są dostępne dla każdego uczestnika imprezy w sposób swobodny. Każdy może wziąć udział w takiej konkurencji jaka mu odpowiada, nie ma limitu udziału w zabawach w trakcie trwania imprezy. Wykwalifikowany konferansjer w zabawny i ciekawy sposób pokieruje całą zabawą.

Imprezy i wieczory tematyczne
Zorganizujemy dowolną imprezę tematyczną, która może odbyć się zarówno wewnątrz pomieszczenia lub w plenerze.
Wieczory tematyczne organizowane są z muzyką na żywo lub mechaniczną, z profesjonalnym wodzirejem (np. „Lata 20 lata 30”, „Biesiada cygańska”, „Dziki Zachód”, „Impreza piracka”). Oferujemy również wieczorne pokazy Fire Show – taniec z ogniem.